DRUHY MASÁŽÍ

Sportovní a regenerační :
– masáž zad a šíje – 30 min.
– dolní končetiny ze předu i ze zadu – 50 min.
– horní končetiny – 30 min.
– celé tělo – 90 min.

Ayurvédská – Shirodhara:
– masáž hlavy, obličeje a olejování 3.oka – 70 min.
masáž se provádí tak, že z nádobky umístěné nad hlavou vytéká tenký pramínek teplého oleje do oblasti třetího oka.Jde o velmi příjemnou léčebně – relaxační techniku s uvolňujícím účinkem. Shirodhara se považuje za jednu z nejvíce omlazujících a zklidňujících terapií a jejím cílem je nastolení tělesné a duševní rovnováhy. Je účinná až na 80 nemocí!
Například :
– omlazuje a zpomaluje stárnutí
– zlepšuje pamět
– odstraňuje toxiny
– posiluje obranyschopnost organismu
– odstraňuje stres a zklidňuje
– je vhodná na nespavost
– eliminuje stavy úzkosti
– léčí migrény a bolesti hlavy
– snižuje krevní tlak
– působí dobře na astma, cukrovku a žaludeční vředy
– posiluje zrak

Shirobhjang :
– masáž hlavy , obličeje a šíje – 45 min.
působí podpůrně u léčby astma,rakoviny, snížené imunity, poruch krevního oběhu očních chorob, chorob stařecké demence, bolesti hlavy a dalších civilizačních chorob. Navozuje pocit lehkosti, uvolňuje bloky v ramenním vazivu a na krční páteři.

Dáta snéhan :
– záda + šíje – 30 min.
– záda + šíje + parafínový zábal – 60 min.

Abhjanga :
– masáž celého těla teplým bylinným olejem – 60 min.
– masáž celého těla teplým bylinným olejem + masáž a olejování hlavy a 3.oka (shirodhara) 100 min.

Masáž chodidel tibetskou miskou KAN-SU :
– masáži předchází koupel chodidel  – 60 min.
masáží aktivujeme všechny energetické body na chodidle a akupresurní body. Působí příznivě na celý organismus. Vytahuje toxiny z těla.

Lávové kameny:
– záda + ramena + šíje – 45 min.
– celé tělo – 70 min.
procedura vhodná pro chladnější období. Horkými kameny se provádí masáž a také se přikládají na části těla. Hluboce relaxační a regenerační masáž, kdy dochází k prohřívání hluboko uložených tkání. Dochází k odblokování. Příznivě působí na psychiku.

Baňkování:
– záda + šíje – 30 min.
– dolní končetiny – 30 min.
napomáhá zlepšení krevního oběhu, prokrvení a pročistění organismu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému, redukce otoků apod. Místně napomáhá odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů a blokád. Jejich prokrvení má velký význam na odplavení toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Výborná procedura při celulitidě!

Manuální lymfodrenáž:
– dolní končetiny – 45 min.
Při koupi 10 kůr cena za jednu masáž
– obličej – 20 min.
rozproudí tok lymfy a odplavování toxinů, odvodňuje. Nutná kůra 6 – 10 masáží dle účinku.

Čokoládová masáž :Peeling, masáž, zábal
– záda+ šíje + ramena – 60 min
– celé tělo – 90 min.
masáž čokoládou patří mezi módní trendy a tyto zkrášlující procedury jsou ve všech wellness centrech v poslední době velmi oblíbené. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravé čokolády má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Při masáži nebo zábalu pravou čokoládou se vaše pokožka během několika minut zbaví zrohovatělé olupující se kůže, šupinek a vrásek. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfíny tzv. hormony štěstí a získáváme vitalitu a životní energii.

Bahenní zábal :
– celé tělo – 90 min.
Při koupi 4 procedur je cena za jednu masáž
Blahodárně působí při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla a díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky i vlasů. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu a pochází z hlubin Mrtvého moře. Obsah minerální látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu. Při celulitidě provést až 4x týdně.

Masážní svíčka – relaxační masáž :
– celé tělo – 60 min.
její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin: Jemná kompozice bambuckého másla,slunečnicového oleje, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů zbaví vaše
tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů.

Tělové svíce :
– místně – 20 min.
je vhodná při problémech jako například :
– Čelní dutiny
– Při ženských obtížích
– Posílení imunity
– Deprese, nervozita
– Snížení horečky
– Při bolestech svalů
– Nespavost
– Hemeroidy
– Chřipka, nachlazení
– Zmírnění otoků
– Astma, zápal plic nebo záněty dýchacích cest
– Žaludeční potíže
– Hojení jizev
– Bolesti krční páteře
– Na modřiny
– Problémy s prostatou
– Alergie
– Zánět zubů a dásní
– Chřipka
– Bolest v krku

Antistresová masáž :

– zad, hlavy, obličeje, ramen a šíje